De minicommissie heeft de afgelopen tijd weer flink gepuzzeld om iedereen op haar niveau te laten spelen.
We hopen dat iedereen de tweede helft van het seizoen weer flink gaat knallen om er het uiterste uit te halen, met als doel enkele kampioenen.

Hieronder de nieuwe indeling voor de mini’s die ingaat per 1 januari 2016:


mini 1

nivo 6 topklasse
Trainers: Dick van Harlingen, ouders (di.), Sander Jannink en Richard Westra (do.)
WMB dinsdag 17.00-18.15 uur donderdag WMB 17:00-18:15

  • Romanie Kroezen
  • Tess Kuipers
  • Evi Bosveld
  • Jasmijn Westra
  • Emma de Wilde
  • Noa Hammink
  • Anouk Valk

mini 2
nivo 6
Hoofdklasse
Trainers: Dick van Harlingen, ouders (di.), Sander Jannink en Richard Westra (do.)
WMB dinsdag 17.00-18.15 uur donderdag WMB 17:00-18:15

  • Meike Jannink
  • Emma Rink
  • Lieke Stokers
  • Marell vanVarik
  • Indy Vrugteman
  • Romy Schukken

mini 3
nivo 6 1e klasse

Trainers: Maarten ter Maat en Iza Kruize
Schelfhorst dinsdag 18.00-19.15 uur

  • Sijmeyye Simsek
  • Roosmarijn Goninga
  • Annabel ter Maat
  • Stien Voort
  • Estelle Waasdorp
  • Lynn Hofenk
  • Carmen Entjes

mini 4
nivo 6 2de klasse

Trainers Edgar en Sylvia
windmolenbroek donderdag 17.00- 18.15

  • Raysa Schumacher
  • Ilja Kalenkamp
  • Yagmur Kaplan
  • Romy Kuipers
  • Noortje Analbers
  • Caitlin tulp
  • Elisabeth lawalata

mini 5
Nivo 6 2de klasse

Trainers: Maarten en Iza Kruize
schelfhorst dinsdag 18.00- 19.15

  • Nora de Vries
  • Marit Telgenkamp
  • Niene Louter
  • Jelmer Bloem
  • Saar de Jonge
  • Sarah Hellweg
  • Isa Rudiger

mini 6
Nivo 5 1ste klasse

Trainer: Anita
windmolenbroek donderdag 17.00- 18.15

  • Linde Busscher
  • Iris Ganzeboom
  • Robin Klimke
  • Eva Lubbers
  • Lieke Westenberg
  • Daphne Gierveld
  • Esmee Jannink

mini 7
Nivo 4 1ste klasse

Trainers: Meliza van Dam en Tessa Rink
windmolenbroek donderdag 17.00-18.15

  • Demi Hardoar
  • Maaike van der Aa
  • Tessa Vink
  • Büsra Gönen
  • Resa van Dam

mini 8
Nivo 4 2e klasse
Trainers: Melissa van Dam en Eva Jansink
windmolenbroek donderdag 17.00- 18.15

  • Sanne Dekker
  • Lune Veldhoven
  • Rosalie Kamp
  • Suze Ahne
  • Fleur Dekker
  • Zoey Wassink

mini 9
Nivo 3 1e klasse

Trainers: Jo-anne Voort en Iris de Kam
schelfhorst dinsdag 18.00-19.15

  • Yasmin Fikkert
  • Carmen Egiyan
  • Adna Lulic
  • Layla Mzljak
  • Madelief Goninga
  • Sterre Boertien
  • Fenneke Voort
  • Meryem Ender

mini 10
Nivo 3 2de klasse

Trainers: Jette en Romy
windmolenbroek dinsdag 17.15- 18.30

  • Talia Sezer
  • Julia Rodijk
  • Aylin Kaplan
  • Jill Pattileamonia
  • Indy Bijker
  • Naomi Plieger

mini 11
Nivo 2 1ste klasse

Trainers:Danielle en isabelle
windmolenbroek donderdag 17.00- 18.15

  • Femke Euren
  • Danira Tahapary
  • Dilay Unal
  • Elize Hardoar
  • Mackenzie Korte
  • Evi van Loo

mini 12
Nivo 2 1ste klasse

Trainers: Marleen en Belinda
windmolenbroek donderdag 17.00-18.15

  • Yfke Hinsenveld
  • Lisa Smith
  • Dilana Serinsoz
  • Carolien Kamp
  • Jayde Wassink